Rezervovat sklípek

Lobkowiczké vinařství Zámek Mělník, s.r.o.

Lobkowiczké vinařství Zámek Mělník, s.r.o.

Popis

Naší specialitou jsou zvěřinová a rybí jídla, stejně tak jako tradiční česká kuchyně, která čerpá ze starých receptů rodiny Lobkowiczů.

Novinkou je zámecká cukrárna v stylu Ludvíka XIV, vybavená originálním nábytkem a v létě se zahrádkou na nádvoří zámku. S bohatým výběrem dezertů vlastní výroby, přímo od zámeckého cukráře.

Oblíbené místo setkání svatebních hostů před slavnostním obřadem. Nabídneme Vám několik tradičních svatebních menu nebo jej sestavíme zcela dle Vaších představ a přání.

Nabízíme největší výběr sálů, od komorních po pronájem celého zámku Malý modrý salónek s výhledem na soutok Labe a Vltavy, Vinárnu sv Jiří se soukromým vstupem, Sál Karla IV v zámeckém sklepení se středověkou atmosférou nebo Zámeckou restauraci s terasou.

Naprosto exkluzivní hostinu zažijete v Jídelně sv. Václava, která je součástí expozice zámku, je vyzdobena pravým zlatem, historickým nábytkem a její součástí je 600 metrů čtverečných soukromá terasa knížete Lobkowicz s výhledem na soutok.

Unikátní hostinu vám také uspořádáme v majestátním Koncertním sále, který pojme až 200 lidí. Zajistíme veškerou hudbu, od cimbálu po orchestr, dle Vašeho přání.

Kontakty a informace

Adresa:
Lobkowiczké vinařství Zámek Mělník, s.r.o.
Svatováclavská 19/16,
27601, Mělník
Telefon:
+420 315 622 121
Mobilní telefon:
+420 775 857 781
IČ:
45786551
Oblast:
Čechy
Podoblast:
Mělnická
Obec:
Mělník
Hovoří:
česky
Odkazy:
chocholaty@lobkowicz-melnik.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení