Rezervovat sklípek

Vinařství Bílkovič

Vinařství Bílkovič

Popis

Vinotéka je umístěno na hlavní silnici u benzínového čerpadla Benzina. Ubytování je přímo u zdroje vína - rodinné vinařské firmy Bilkovič Ivan - Vinoteka.
Víno vyrábíme, prodáváme a propagujeme vinařskou turistiky a cykloturistiku. Ubytování je v rodinném domku vinařské firmy - celkem 5 pokojů dvoulůžkových s možností přistýlek, sociálním zařízením, kuchyňkou. Zhruba 30 m je známá vinařská ulička Josefská, s celou řadou vinných sklípků. V tom našem můžete také posedět, degustovat a zazpívat. Rodinný dům má samostatný přístup pro hosty, parkování je ve dvoře. V létě podáváme snídaně na zahradě. Provoz je celoroční. Cyklisté jsou vítáni. Mají možnost vyprání a usušení oblečení a vyýstroje, umytí kola, přípravy vlastních energeticky vydatných snídaní, nebo přípravy na požádání hosta.
Do Valtic je dobrá vlaková přeprava kol a zavazadel. Přímo z ubytování je velmi dobrá výchozí pozice výletů na kole do nádherného okolí Valtic - Lednicko-Valtického areálu, panenské přírody Podyjí, nebo CHKO Pálavy a Novomlýnských nádrží. Do vzdálenosti 3 kmjsou zde dva hraniční přechody, kde po cyklotrasách můžete pokračovat v Rakousku

Kontakty a informace

Adresa:
Jarmila Bilkovičová
Za Tesárnou 779,
69142, Valtice
Mobilní telefon:
+420 607 769 159
IČ:
49132717
Oblast:
Morava
Podoblast:
Mikulov
Obec:
Valtice
Hovoří:
česky
Odkazy:
vinoteka@valtice.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení