Rezervovat sklípek

Vinařství Maňák

Vinařství Maňák

Popis

Rodinné vinařství a penzion u Maňáků se nachází v malebné obci Perná (na trase Brno – Mikulov), která leží na úpatí Pavlovských vrchů, v klidu překrásných vápencových skal, uprostřed bohatých vinohradů a úrodné černozemě jižní Moravy. Je to vyhledávaná turistická oblast s množstvím kulturních a přírodních památek. Jsou zde velmi dobré podmínky pro rybaření (Novomlýnské nádrže), koupání či vodní sporty. V blízkosti též lednicko-valtický areál, vhodný pro pěší i cykloturistiku.Vinařstvím se zabýváme již od roku 1989 a především láska k vínu a tradiční šetrné zpracování nám dovoluje spolu s osobitým charakterem pěstovaných hroznů přímo pod Pálavskými vrchy dělat svěží vína vysoké kvality a plné chuti.

Přijměte naše pozvání do světa harmonické chuti, vyzrálé plnosti, jemné kořenitosti, šťavnaté svěžesti a osobité vůně. A dovolte nám, abychom Vám naservírovali Velmi Intenzivní Prožitek, protože taková jsou vína z nové kolekce našeho rodinného vinařství GENIUS VITIS®. Naši novou kolekci jsme úspěšně prezentovali na slavnostním předávání filmových cen Český lev 2008.

Rádi pro vás na objednávku připravíme Setkání s vínem - příjemné posezení s prohlídkou sklepů, řízenou degustací či ochutnávkou vín, bohatou hostinou a to vše za doprovodu cimbálové muziky. Ideální příležitost pro různé firemní akce nebo školení, ale také pro přátelská setkání a rodinné oslavy s kapacitou až 45 osob včetně vlastního noclehu.

Penzion stojí v horní části obce Perná. Apartmány jsou rodinného typu. Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu.

Kontakty a informace

Adresa:
Perná 302,
69186, Perná
Mobilní telefon:
+420 739 379 865
Oblast:
Morava
Podoblast:
Mikulov
Obec:
Perná
Hovoří:
česky
Odkazy:
Manak.Josef@seznam.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení