Rezervovat sklípek

Zámecké vinařství Bzenec

Zámecké vinařství Bzenec

Popis

Píše se rok 2007 a Moravské vinařské závody Hukvaldy, vinařství s více než 80 letou historií, přesunuly své sídlo na novou, vinařsky atraktivní adresu. Nové prostory v areálu bzeneckého zámku přímo vybízely k zakoupení a důstojné obnově historických vinařských prostor, které již několik let zely prázdnotou.

Bez ohledu na zavedený obchodní název Moravské vinařské závody Hukvaldy se přestěhováním veškerých aktivit do historických sklepů na zámku v Bzenci vykrystalizovala jejich nová identita a přijaly nový název své společnosti – Zámecké vinařství Bzenec.

Tímto krokem Zámecké vinařství Bzenec převzalo historickou štafetu výroby vína po Moravských vinařských závodech s.r.o. V praxi to znamená, že všechna vína, ke kterým jste si v posledních letech našli cestu a která se stala součástí Vašeho života, se nadále vyrábějí ve sklepích bývalých Moravských vinařských závodů s.r.o., dnešním Zámeckém vinařství Bzenec.

V současné době Moravské vinařské závody, nejen svým jménem, zaštiťují a sdružují významná vinařství moravského regionu, jako například již zmíněné Zámecké vinařství Bzenec, Vinařství Mikrosvín Mikulov či Vinařství U Dvou lip.

Kontakty a informace

Adresa:
Zámecké vinařství Bzenec s.r.o.
Zámecká 1508,
69681, Bzenec
Mobilní telefon:
+420 518 384 124
IČ:
47683295
Oblast:
Morava
Podoblast:
Slovácko
Obec:
Bzenec
Hovoří:
česky
Odkazy:
zameckevinarstvi@zameckevinarstvi.cz

Facebook

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení