Rezervovat sklípek

Vinný sklípek U Dědy

Vinný sklípek U Dědy

Popis

Vinný sklípek u Dědy se nachází v obci Hrušky 8km od Břeclavi a 16km od Hodonína ve Slovácké vinařské podoblasti v těsné blízkosti vinařské podoblasti Velkopavlovické. Cyklostezkami se dostanete na zajímavá místa ať již spojená s vinařstvím - Velké Bílovice, Velké Pavlovice, Prušánky, Rakvice, nebo zajímavá turisticky - nedaleký Hodonín, Lužice, povodí Dyje i Moravy.

Vlastní sklep je zrekonstruovaná původní stavba z roku 1968 kdy se začal sklep budovat otcem, vinařem, dnešního majitele, Miroslavem Šorfem. Ve sklepě se dlouhé roky zpracovávaly hrozny vinné révy z vlastních vinohradů, které byly na vinařských tratích v obci Hrušky v počtu cca 1000 keřů. Nyní je stylově zrekonstruovaný vinný sklep využíván nově pro akce spojené s vínem spolu s ubytováním rodinného typu.

Nabízíme prožití dovolené nebo víkendu v příjemném klidném prostředí. Méme tu pro Vás vinařské cyklostezky, posezení u vína, ubytování v soukromí, terasu s grilem.Rodina nebo přátelé na výletě i firemní večírek, vše je u nás možné, relaxace i aktivní odpočinek samozřejmě spojené s gastronomickým zážitkem.V přízemí najdete moderně zařízenou místnost tzv. lisovnu s posezením až pro 12 lidí, komplet vybaveným barem, v patře pak 2 samostatné mezonetové apartmány s přístupem na terasu s posezením a grilem. Dobře zásobený vinný sklep, připravený pro degustace vín z České a Moravské vinařské oblasti.Veškeré služby za zajímavé ceny, ale ve stylovém komfortu.

Provádíme řízené degustace přímo ve stylovém původním kvelbeném sklepě. Ochutnávku několika vzorků vín s výkladem, vín převážně z Moravské produkce, firemní rauty, případně soukromé akce dle přání a dohody.
Kontakty a informace

Adresa:
U hřiště 3,
69156, Hrušky
Mobilní telefon:
+420 608 716 500
Oblast:
Morava
Podoblast:
Slovácko
Obec:
Hrušky
Hovoří:
česky
Odkazy:
info@sklephrusky.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení