Rezervovat sklípek

Vinařství Blažek Kostice

Vinařství Blažek Kostice

Popis

Rodinné vinařství Blažek vychází z dlouholeté rodové tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci malosériových šarží vín při dosažení maximální kvality.

V současné době činí celková výměra osázených ploch našich vinic cca 5 ha. Tyto vinice se nacházejí na nejlepších polohách viniční trati Díly v katastru obce Kostice. Veškerá výroba vína pochází výhradně z hroznů vypěstovaných v našich vinicích. Naše vína jsou vyráběna šetrným způsobem zahájeným už při ruční sklizni hroznů, přes šetrné lisování, odkalení a kvašení. Námi vyráběná vína jsou vysoké kvality. Důkazem toho jsou získaná ocenění, rostoucí zájem a spokojení zákazníci, kteří si naše vína oblíbili.

Vinařství provozuje také vlastní penzion. Naším cílem je poskytování služeb v co nejvyšší kvalitě, při zachování domácí srdečné a pohostinné atmosféry, která je tolik typická pro zdejší region.

V rámci vinařské turistiky umožňujeme posezení, ochutnávku našich vín, podebatování o víně přímo s vinaři v poklidné atmosféře našeho vinného sklepa s kapacitou až 30 osob.


Kontakty a informace

Adresa:
Jaroslav Blažek
Tvrdonská 5,
69152, Kostice
Mobilní telefon:
+420 721 683 008
IČ:
70290458
Oblast:
Morava
Podoblast:
Slovácko
Obec:
Kostice
Hovoří:
česky
Odkazy:
blazekjaraa@seznam.cz

Facebook

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení