Rezervovat sklípek

Degustační Salon Pálava

Degustační Salon Pálava

Popis

V roce 2014 jsme v našem komplexu otevřeli Degustační salon Pálava. Vznikl přímo na úpatí vápencového masivu Pálava v malebné obci Bavory, v historických sklepích s tři sta let starou historií. Jeho provozovatelem je náš moderní ubytovací komplex Apartmány Bavory Pálava.

Salon nabízí výhradně vína od od vinařů z pálavského regionu (vinařská oblast Morava, Mikulovská podoblast). Hrozny musí přitom pocházet výhradně z vinic Chráněné krajinné oblasti Pálava, kde se réva pěstuje se zvláštním zřetelem na ochranu krajiny. Jedná se proto o ojedinělou expozici vín na jižní Moravě.

Vybraná vína jsou uložena v boxech a spolu s podrobným popisem jednotlivých šarží jsou určena ke vzdělávání návštěvníků o víně a propagaci vinařství v CHKO Pálava. Vína je možné po ochutnání zakoupit přímo na místě nebo také prostřednictvím salonního e-shopu, který pro Vás připravujeme. Součástí sklepních prostor Degustačního salonu Pálava bude do budoucna také menší naučná expozice o historii i současnosti místních vinařství, o tradici výroby vín atd. Vzdělávací programy bude možné doplnit samozřejmě degustacemi vín vybraného vinařství.

V současné době je provoz Degustačního salonu Pálava ve zkušebním režimu, na návštěvu je nutné se předem objednat. Od příštího roku se Degustační salon naplno otevře veřejnosti.

V současnosti je délka sklepů a chodeb Degustačního salonu Pálava celkem cca 130 m a do budoucna počítáme s dalším rozšiřováním. Pokud patříte k milovníkům vína, rádi vám zde představíme specifická vína pálavského regionu. A můžete se u nás i ubytovat.

Kontakty a informace

Adresa:
Bonemo a.s.
Bavory 138,
69201, Bavory
Mobilní telefon:
+420 737 246 500
IČ:
28466314
Oblast:
Morava
Podoblast:
Mikulov
Obec:
Bavory
Hovoří:
česky
Odkazy:
info@degustacni-salon.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení