Rezervovat sklípek

Vinný sklep Mušov (Effenbergovi)

Vinný sklep Mušov (Effenbergovi)

Popis

Vinný sklípek a penzion Mušov se nachází 300m od břehu Pálavských jezer (Novomlýnských nádrží - Mušova) při bývalé státní silnici Brno - Mikulov. Cca 200m od Aqualandu Moravia. Jeho kapacita je 45 - 60 míst u stolu. Jedná se o rodinný podnik. Naší předností je i výborná kuchyně.

Samotným vinařstvím se zabývaly celé generace našich předků. Vinný sklípek Mušov je v současné podobě provozován od roku 1993. O tomto sklípku se můžete v kronikách dočíst ale již v období let 1814 – 1819. Vinařství si udržuje tradice ve výrobě vína dodnes. Jsme odpůrci různých chemických metod, bez kterých se drtivá většina konzumních vinařství nedokáže obejít. Naše vína mají své kouzlo a jedinečnost, kterou jim dodává sama příroda. Proto je každý ročník každé odrůdy odlišný. V tom je krása poznávání přírodních vín, oproti uměle upravovaným supermarketovým vínům, které chutnají každý rok stejně.

Vinný sklípek Mušov s výbornou kuchyní a ubytováním je v době letních prázdnin otevřen denně pro veřejnost. Mimo tuto hlavní sezonu pro Vás uspořádáme firemní večírky, narozeninové oslavy a různé další akce, dle Vašeho přání. V době letní sezony doporučujeme velmi oblíbenou řízenou degustaci našich přírodních vín.

Vinný sklípek Mušov se nachází pár minut autem nebo autobusem od Lednicko-valtického areálu plného pamětihodností. 7km vzdálený Mikulov má své kouzlo stejně jako procházka po přírodním skvostu – vrcholcích Pálavy. Po výletech do okolí si nezapomeňte vychutnat tradiční i netradiční masáže přímo v penzionu vinného sklípku Mušov. Navíc nadšencům přírodní exotiky doporučujeme shlédnout odkaz rostliny, jak se u nás pěstují kromě vinné révy na zahradách třeba fíkovníky.

Kontakty a informace

Adresa:
Přibice 356,
69124, Pasohlávky
Mobilní telefon:
+420 519 432 268
Oblast:
Morava
Podoblast:
Mikulov
Obec:
Pasohlávky
Hovoří:
česky
Odkazy:
sklipek@musov.cz

Facebook

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení