Rezervovat sklípek

Vinný sklep Valtice (Kolář)

Vinný sklep Valtice (Kolář)

Popis

Pro všechny turisty navštěvující Jižní Moravu a kouzelné městečko Valtice, hlavní město vína, rádi připravíme příjemné posezení ve vinném sklípku, jehož stáří se datuje kolem 300 let. Při vstupu do sklípku Vás ještě zahřívá slunce Jižní Moravy, ale s přibývajícím počtem schodů na Vás začíná dýchat chlad a atmosféra dávné doby s vůní dobrého vína.

Délka šíje, kterou do sklípku vcházíte je 19m. Když se dostanete dlouhou chodbou dolů, nejen, že ucítíte chlad, ale upoutá Vás 29m dlouhá klenba sklípku s připravenými stoly pro posezení. Jedinečnou atmosféru sklípku dokreslují vinné sudy, kapající voda, která přináší štěstí a údajně zamilovanost a pro štěstí si můžete na klenbu sklípku nalepit nějaký ten peníz. Vaším posezením Vás bude provázet someliér, který Vám popíše postup výroby vína a z degustuje s Vámi vybrané vzorky vín. K posezení Vám zajistíme cimbálovou hudbu, klávesy nebo harmonikáře.

V okolí a v samotných Valticích je možnost návštěvy kulturních památek a taktéž možnost ubytování. Na místě je možnost zakoupit víno od místních vinařů.

Kontakty a informace

Adresa:
Pod Parkem 13,
69142, Valtice
Mobilní telefon:
+420 777 072 879
Oblast:
Morava
Podoblast:
Mikulov
Obec:
Valtice
Hovoří:
česky
Odkazy:
ronaldo@seznam.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení