Rezervovat sklípek

Vinařství Kvíc

Vinařství Kvíc

Popis

Vinařství Kvíc bylo založeno v roce 1997 Petrem Rychtaříkem a Janou Isopovou. Vlastní vinohrad o rozloze 16,5 ha se nachází na jihozápadním svahu a jistě jej nikdo nepřehlédne při cestě autem po rychlostní silnici z Prahy do Mostu.

Na vinici naleznete vinnou révu odrůd: bílé-Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sylvánské zelené, Irsay Oliver, Moravský muškát, Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské šedé a červené- Svatovavřinecké, Zweigeltrebe, Rulandské modré, Neronet, Dornfelder a Modrý Portugal.

Víno vyrobené ve sklepě se převážně prodává v lahvích s originální etiketou a znakem královského města Slaný, druhá část pak jako sudové.

Na podzim 2013 se vinařství přestěhovalo do nově postaveného sklepa, kde je k dispozici i degustační místnost pro konání tradičních ochutnávek: Ochutnávku českých vín – (vína od malo i velkovýrobců České vinařské oblasti) a Ochutnávku mladých vín –pod názvem „Sud za sudem“ –(mladá vína ze slánských vinic.) Na podzim pak prodej burčáků s ochutnávkou.

Navštivte nás v našem vinařství ve Slaném!

Můžete u nás ochutnat naše vína a odnést si několik lahví domů. Na své si přijdou i děti a řidiči, pro které máme připravené vynikající mošty 100% přírodní mošty bez chemické konzervace.

Kontakty a informace

Adresa:
Revoluční 19,
27401, Slaný
Telefon:
+420 312 525 871
Mobilní telefon:
+420 606 620 682
Oblast:
Čechy
Podoblast:
Mělnická
Obec:
Slaný
Hovoří:
česky
Odkazy:
petr.rychtarik@vinarstvikvic.cz

Hodnocení: Žádné hodnocení

+ Přidat hodnocení