Skleepek.cz nabízí největší databázi českých a moravských vinných sklípku s možností rezervace ubytování a aktivního vyžití.

Prozkoumejte krásy naší republiky a poznejte to pravé kouzlo českých a oravských vinařských regionů. Díky naší databázi vinných sklípků to jde jako nikdy dřív, tak s chutí do toho!

Návštěva vinice a vinného sklípku, ochutnávka vín, povídání s vinařem je vždy skvělý zážitek. Skleepek.cz je tu proto, aby si každý milovník vína mohl vybrat vhodný cíl svojí cesty za tímto ušlechtilým nápojem, spojit výlet s aktivitami v okolí, nalézt vhodné ubytování a v neposlední řadě se podělit o zážitky s ostatními. Chtěli bychom tímto přispět k rozvoji vinařské turistiky - vinařům přivést více milovníků vína a milovníkům vína více zážitků. Naše služby jsou zcela zdarma - děláme to proto, že nás to baví a máme rádi víno!/p>

Skleepek.cz budeme rozvíjet tak, aby stále lépe sloužil svému účelu. Pokud máte nápady, návrhy na vylepšení, budeme rádi, když se o ně podělíte s námi.

393 vinařských obcí
532 vinných sklípků
230 tipů na výlety

Návštěva vinných sklípků a Moravy celkově je vždy skvělý zážitek. Abychom tuto zábavu pomohli rozšířit mezi další lidi, vytvořili jsme místo, díky kterému to jde snadno, rychle a z pohodlí domova.

Dominik Dvořáček,
Zakladatel Skleepek.cz
info@skleepek.cz
Není vůbec třeba paměti, abychom poznali dobrého vína.
Francouzské přísloví

Vybrané sklípky

LAHOFER - Vinný sklep ve Chvalovicích LAHOFER - Vinný sklep ve Chvalovicích
Dobšice 40 S ubytováním
VINICE - HNANICE VINICE - HNANICE
Hnanice 38 S ubytováním
Rodinné vinařství Spěvák Rodinné vinařství Spěvák
Velké Bílovice 24 S ubytováním
Vinařství Špillar Vinařství Špillar
Hodonice 50 Bez ubytování
Vinařství Špalek Vinařství Špalek
Nový Šaldorf - Sedlešovice Bez ubytování
Adámkovo vinařství Adámkovo vinařství
Višňové Bez ubytování